Förtroendevalda i Norrköpings kommun

Naima Bahnam Johansson (SD)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän i Norrköpings Tingsrätt Nämndemän 2019-03-25 - 2019-12-31