Förtroendevalda i Norrköpings kommun

Kay Andersson (C)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetsmarknads- och vuxenutbildningsnämnden (tillika arbetslöshetsnämnd) Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-24 - 2022-10-14