Förtroendevalda i Norrköpings kommun

Anne-Lie Nielsen (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Beredning för områdes- och landsbygdsfrågor Ledamöter 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän i Norrköpings Tingsrätt Nämndemän 2016-02-29 - 2019-12-31