Förtroendevalda i Norrköpings kommun

Kajsa Törnkvist Netz (C)

Bild på Kajsa Törnkvist Netz

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamöter 2018-10-24 - 2022-10-14
Lenningska pensionsfonden, Kommittén för Ledamöter 2019-02-25 - 2021-12-31
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31