Förtroendevalda i Norrköpings kommun

Anneli Ljung (SD)

Kontaktinformation

E-post:
anneli.ljung@sd.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-03-13 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31