Förtroendevalda i Norrköpings kommun

Lars-Olof Johansson (C)

Kontaktinformation

E-post:
lars-olof.johansson@centerpartiet.se

Bild på Lars-Olof Johansson

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Beredning för områdes- och landsbygdsfrågor Ledamöter 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ledamöter 2018-10-15 - 2022-10-14
Kultur- och fritidsnämnden 1:e vice ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31