Förtroendevalda i Norrköpings kommun

Monica Hagberg (V)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Lenningska pensionsfonden, Kommittén för Ledamöter 2019-01-01 - 2021-12-31
Nämndemän i Norrköpings Tingsrätt Nämndemän 2016-01-01 - 2019-12-31