Förtroendevalda i Norrköpings kommun

Mona Olsson (V)

Kontaktinformation

E-post:
ljuramona42@gmail.com

Bild på Mona Olsson

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamöter 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ledamöter 2019-01-01 - 2022-12-31