Förtroendevalda i Norrköpings kommun

Ann-Christine Nordqvist (S)

Kontaktinformation

E-post:
anne-christine.nordqvist@norrkoping.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Socialnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31